intro sukces, nie wymknie, Ci się z rąk, pressing

MMAnia zmienia centralę, czyli dlaczego poszedłem na współpracę z MMARocks

Za chwilę wybije północ. Ta da ta da ta dam! To dobry moment, żeby krótko o pewnych sprawach napisać. Bo jeszcze dziś, 22 sierpnia 2017, do końca nie wiedziałem jak będzie, a teraz w chwilę przed nastaniem 23 sierpnia, wszystko już wiadomo.

Poszedłem na współpracę. Z największym i najlepszym portalem piszącym w Polsce o MMA, czyli z MMARocks.pl. Kto śledził wydarzenia ostatnich tygodni pewnie się domyślał, że wszystko zmierza właśnie w tym kierunku.

Nie była to decyzja podjęta nagle i bez zastanowienia. Zastanawialiśmy się, dodajmy, w szerszym gronie. I ostatecznie ustaliliśmy - podejmuję współpracę z "Rocksami". Piszę "zastanawialiśmy się" czy "ustaliliśmy" nie bez przyczyny. To założyciel portalu Tomasz Nowosielski oraz jego redaktor naczelny Marcin Jabłoński podjęli ostateczną decyzję o tym, że moja osoba znajdzie się w ekipie MMARocks. Ponieważ dostałem zapewnienie, że cały zespół redakcyjny również była na "tak", stało się jak się stało.

Od tej pory MMAnia będzie na MMARocks. W formie tekstów i wywiadów. Duch całego przedsięwzięcia nie przeminie więc. Zmieni jedynie formę i formułę realizacji. Jacek "MMAnia" Adamczyk współpracuje z "Rocksami". Prawda, że brzmi nieźle?

W sumie to tyle na początek. Plany naszej kooperacji są bardzo bogate, jednak nie miejsce to i czas by o nich pisać. W każdym razie wszystkich tych, którzy bywali na MMAnii, zapraszam teraz na MMARocks.

Zresztą i tak często tam pewnie zaglądacie, więc wiele się w Waszym życiu nie zmieni. Z drobnym wyjątkiem. Właśnie minęła północ, dlatego mogę to już z pełną odpowiedzialnością stwierdzić: od dziś przenosi się tam także MMAnia.

Wystarczy zajrzeć TUTAJ, do redakcyjnej stopki MMARocks.pl.

JACEK ADAMCZYK, szef Agencji Pressing

Opublikowano 23.08.2017 0:31


Podziel się!

Dodaj komentarz

Kod