intro sukces, nie wymknie, Ci się z rąk, pressing

2,8 milionów widzów transmisji gali PLMMA 72 w TV Puls

Transmisja na żywo z 72. gali PL MMA w TV Puls przyciągnęła przed telewizory  2,8 milionów widzów (zasięg w grupie All 4+). Już we wtorek 7 marca od godz. 00:15 TV Puls zaprasza na skróty z gali. Widowisko można też oglądać w nieodpłatnym serwisie VOD TV Puls, playpuls.pl, pod linkiem http://playpuls.pl/rozrywka/gala-pl-mma

Gala PL MMA, którą na żywo transmitowała TV Puls, została zorganizowana przez „Nastula & Okniński Team” na bardzo wysokim sportowym poziomie. Zawodnicy z całego świata byli bardzo dobrze dobrani, nie zabrakło emocji, a nawet momentów kontrowersyjnych. Wspólnie przygotowaliśmy bardzo ciekawe sportowe widowisko, które widzowie TV Puls mogli obejrzeć na żywo. Był to dla nas, jako telewizji, debiut w transmisji live i od razu zaczęliśmy od tak spektakularnego wydarzenia, jakim jest międzynarodowa gala PLMMA. I zdaliśmy ten egzamin – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

W sobotę 4 marca podczas 72. gali PLMMA w klatce pojawili się m.in. debiutujący w MMA mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów Szymon Kołecki, który znokautował Dariusza Kaźmierczuka, Paweł „Trybson” Trybała, który pokonał Pawła Bolanowskiego, Mateusz Piskorz (zwyciężył z reprezentującym Brazylię Leandro Bispo) oraz Karol Linowski, który odniósł zwycięstwo nad Mihaiłem Bureshkinem, reprezentantem Białorusi.

Pojedynek o mistrzowski pas Profesjonalnej Ligi MMA w wadze lekkiej wygrał Marian Ziółkowski, który zmierzył się z reprezentantem Bośni i Hercegowiny Draganem Pesiciem. Amerykanin Matt Horwich pokonał reprezentanta Brazylii, Davida Ramiresa.

Anonserem gali był Ireneusz Bieleninik, dla widzów TV Puls walki komentowali Jacek Adamczyk i Karol Matuszczak, a studio na żywo prowadzili Nina Cieślikowska i Krzysztof Sendecki.

Oficjalna informacja TV Puls

Foto: Maciej Gillert

Opublikowano 07.03.2017 16:49